על המשרד

קורל נורמן שבירו – משרד עורכי דין וגישור הוא משרד בוטיק העוסק בתחום דיני המשפחה והירושה, ובתחום זה בלבד, על כל רבדיו: גישור, גירושין, פרידה, ידועים בציבור, משמורת, חלוקת זמני שהייה, מזונות, הורה מרכז, חלוקת רכוש בין בני זוג, איזון משאבים, פירוק שיתוף, דמי שימוש, ניכור הורי, הסכמי ממון, ירושה, צוואות, ניהול עיזבון, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך ועוד.

בראש המשרד עומדת עורכת הדין והמגשרת קורל נורמן שבירו אשר הקימה את המשרד לאחר שצברה ניסיון רב במשרדי עורכי דין מובילים בתחום דיני המשפחה והירושה בישראל, ובמטרה לפעול באופן ייחודי, להעניק זמינות ויחס אישי בכל עת ולכל לקוח ולספק מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

משרדנו מומחה בתפירת חליפה מדויקת למידותיו של כל לקוח ולקוח. תחילה נזקק את מטרותיכם ונגדיר את התוצאה האופטימלית עבורכם. לאחר מכן, נבנה אסטרטגיה נכונה ומנצחת בהתבסס על דרכי הפעולה השונות, בין אם בגישור או בניהול משא ומתן ועריכת הסכם ובין אם באמצעות ייצוג בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני. משרדנו מתחייב לעבודה מאומצת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר וכן לפעול באחריות ונחישות. לאורך כל הדרך נמליץ לכם מה לעשות וממה כדאי להיזהר ונוביל אתכם לתוצאה הרצויה, יד ביד, בביטחון ובמקצועיות ללא פשרות.

משרדנו רודף אחר ההצלחה ופועל מתוך ערכים של אמת, יושרה ואידיאולוגיה. הקושי בפירוק תא משפחתי מובן וברור. משרדנו רואה תמיד את טובת הלקוח לנגד עיניו וכן שם דגש על טובת הילדים שנקלעו לסכסוך בעל כורחם.

מוזמנים להתייעץ עימנו באופן אישי, נשמח להכיר ולסייע.

אודות בעלת משרד הבוטיק – עו”ד קורל נורמן שבירו

נעים להכיר, שמי קורל, נשואה לרן, אמא ליהלי, וכן עורכת דין ומגשרת המומחית בתחום דיני המשפחה, הגירושין והירושה.

בחירתי לעסוק בדיני נפשות מעניקה לי סיפוק רב, משמעות עצומה ותחושת שליחות. כל יום אני מודה על בחירתי לעסוק בתחום ייחודי זה, לסייע ללקוחותיי ולהעניק להם ערך שלעיתים קשה להסביר במילים, כך למשל כאשר לקוח שב לקשר עם ילדיו לאחר שנים של נתק בעקבות ניכור הורי קשה או כאשר לקוחה יוצאת לחיים חופשיים לאחר שחוותה מסכת התעללות בחיי הנישואין. הרצון הקיים בי ללוות אנשים ברגעים רגישים ומורכבים בחייהם החל עוד במסגרת תפקידי כקצינת נפגעים בצה”ל וסגן ראש ענף נפגעים חיל רגלים.

במסגרת עבודתי בפרקליטות המדינה (מחוז תל אביב) ובמשרד מוביל העוסק בליטיגציה אזרחית-מסחרית, טיפלתי וייצגתי בתיקי ליטיגציה מורכבים ביותר בתחום המעמד האישי, בתחום האזרחי-מסחרי ובתחומים משיקים נוספים. ניסיוני זה מקנה יתרון חשוב ומכריע ללקוחותיי במתן פתרון הוליסטי לנושאים השונים ובכללם ניהול תביעות רכושיות בין בני זוג.

במהלך שנותיי כעורכת דין ומגשרת במשרדים מובילים בתחום דיני המשפחה והירושה, צברתי ניסיון עשיר, הן בניהול משא ומתן, הן בגישור והן בייצוג בערכאות המשפטיות השונות. כך גם עסקתי בנושאים שונים, לרבות: גירושין ופרידה, משמורת, חלוקת זמני שהייה, מזונות, חלוקת רכוש בין בני זוג, איזון משאבים, פירוק שיתוף, דמי שימוש, אפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך, עריכת צוואות והסכמי ממון.

עוד על בעלת המשרד:

מרצה בפורומים רבים.

מוסמכת כמגשרת מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, המוסד הארצי לגישור ע”ש דוד רוטלוי.

חברה בועדת דיני ירושה ובפורום משפחה ובתי דין רבניים בלשכת עורכי הדין.

מוסמכת לערוך ייפוי כוח מתמשך מטעם האפוטרופוס הכללי.

מתנדבת בפרויקט חינוכי בשיתוף הנהלת בתי המשפט ולשכת עורכי הדין ובפרויקטים נוספים מעת לעת.

בוגרת תואר שני עיוני במשפטים (LL.M.) בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב וכן בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B.) בהצטיינות.